Czy tabletki PENILARGE sa skuteczne?

» Posted on maj 23, 2013 | 2 comments

Czy tabletki PENILARGE sa skuteczne?

panilarge tabletki .

.

 

Penilarge Tabs – działanie potwierdzone w łózku.

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, ale jest również modyfikowana przez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w znacznym stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:

  • dieta
  • uwarunkowania kulturowe
  • zanieczyszczenia środowiska
  • ekspozycja na związki chemiczne
  • stres

Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę mężczyzn. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.

Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego tworzącego żołądź prącia oraz opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice rozszerzają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.

Jednocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Rezultatem tych zmian jestpowiększenie i sztywność prącia.

Penilarge gwarantuje Ci najlepszy efekt powiększania. Teraz najbardziej efektywny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela).

zamowtabs

 

 

Tabletki Penilarg

 

.

 

 

Krem Penilarge

 

 

 

 

Zestaw Penilarge Krem + Penilarge Tabletki

 

 

 

 

Zamów 3x Penilarge Tabletki

 

 

 

 

Zamów 7x Penilarge Tabletki

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)

Submit a Comment