Tylko NATURALNE składniki

.

Składniki PENILARGE:

foto

L-ARGINIA

Występuje w sposób naturalny w organizmie człowieka. Należy do aminokwasów endogennych, czyli takich, które mogą być wytworzone przez nasz organizm z innych związków. Jednakże, jak pokazały badania, wraz z wiekiem w organizmie człowieka zdolność syntezy argininy w organiźmie zaczyna maleć. Niedobory argininy prowadzą zaś do zachwiania równowagi wewnętrznej organizmu. Właściwa suplementacja diety przywraca odpowiedni poziom aminokwasu, co jest istotne ze względu na jego życiowe funkcje.

Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu. Arginina jest potrzebna do produkcji nasienia.

BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)

Badania wykazały że buzdyganek pobudza spermatogenezę u mężczyzn i owogenezę u kobiet, zwiększa retencję azotu, oraz pobudza syntezę białek.Istnieją doniesienia o zwiększaniu liczby, ruchliwości i żywotności plemników w nasieniu i wyraźnym poprawieniu ejakulacji (wytrysku nasienia i porcji /ilości/ nasienia) po podawaniu preparatów buzdyganka.

EPIMEDIUM WIELKOKWIATOWE (E. grandiflorum Morr.)

Jest to naturalny afrodyzjak wykorzystywany od dawna w chinskiej medycynie, substancje zawarte w tej roślinie zaierają w swoim składzie cenny związek ikarynę, która jest odpowiednikiem czynnego składniku Viagry, sildenafilu.Substancja ta hamuje działanie fosfodiesterazy-5 (PDE5) Dodatkowo ikaryna zwiększa produkcję biologicznie czynnego tlenku azotu oraz naśladuje działanie testosteronu.

ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.) 

Eleuterokok kolczasty (Eleutherococcus senticosus) pochodzi z Dalekiej Syberii. Jest to roślina o właściwościach podobnych do żeń-szenia koreańskiego, jednak zdaniem ekspertów jeszcze lepsza !!
Eleuterozydy pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres.

MUIRA PUAMA (Ptychopetalum olacoides Benth.)

Muira Puama jest rośliną o bardzo długiej historii stosowania przeciwko osłabieniu organizmu, także w wypadku obniżenia sprawności seksualnej i zaburzeń wzwodu. Najnowsze badania seksuologów wskazują, że odkrycia amazońskiej medycyny ludowej można potwierdzić w sposób naukowy. Muira Puama jest obecnie najbardziej obiecującym, naturalnym i bezpiecznym środkiem który znajduje zastosowanie w przeciwdziałaniu obniżenia potencji.

PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.) 

Palmy sabalowe wykazują działanie antyandrogenne. Powodują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Tylko NATURALNE składniki, 10.0 out of 10 based on 1 rating